0 (800) 303-038
з 10.00 до 18.00 (будні) по Києву
UA

ЯК ЗАХИСТИТИ НЕМОВЛЯ ВІД КОРОНАВІРУСА

covid

Спокій батьків і здоров'я малюків - пріоритети для МАМАКО®. Ми інформуємо вас про додаткові заходи захисту продуктів МАМАКО®, які введені на заводах і в кур'єрських службах, а також попросили лікаря-неонатолога з Іспанії Валерію Щелкунову розповісти, що необхідно знати мамі в період епідемії, відповідно до рекомендацій ВООЗ.

Безперебійне постачання

Дитяче харчування відноситься до життєво важливих продуктів - всі заводи продовжують роботу, гарантуючи безперебійну поставку продукції МАМАКО®: це молочні суміші МАМАКО® Premium (ILAS SA, Іспанія), каші і крем-супи МАМАКО® (FLORY, Сербія).

Додаткові заходи захисту на заводах і складах

 • Суворе обмеження входу і в'їзду на територію.
 • Перехід на віддалену роботу співробітників, які не задіяні у виробничому процесі.
 • Обов'язкова дезінфекція всіх транспортних засобів на території.
 • Додаткові заходи безпеки діють на підставі рекомендацій глобальних органів охорони здоров'я, міністерств охорони здоров'я та урядів кожної з країн.

Безпечні відправлення посилок з продукцією МАМАКО®

 • МАМАКО® співпрацює тільки з перевіреними інтернет-магазинами і службами доставки, які ввели додаткові заходи безпеки і посилили вимоги до кур'єрів.

Де купити?

 • Сьогодні продукція МАМАКО®, як і раніше, доступна для покупки в роздрібних магазинах: Taврія В, Антошка, EПIЦЕНТР, NOVUS, а також в інтернет-магазинах і аптеках. Зручні для вас місця продажів можна знайти в цьому розділі "Де купити"
 • Для зручності ви завжди можете оформити замовлення, скориставшись сервісами служб доставки великих інтернет-магазинів: Rozetka.com.ua, Pampik.com, antoshka.ua.
«Коронавірус та грудне вигодовування»
інтерв’ю з лікарем-неонатологом з Іспанії Щелкуновою В. М.

В інтерв'ю з лікарем-неонатологом з Іспанії Щелкуновою Валерією на тему «Коронавірус та грудне вигодовування», ви можете знайти відповіді на такі питання як:

 • Чи передається коронавірус через грудне молоко?
 • Чи потрібно припиняти грудне вигодовування, якщо у мами виявлений коронавірус?
 • Чи може немовля заразитися коронавірусом при грудному вигодовуванні?
 • Як захистити немовля від коронавірусу?
 • Які рекомендації в період епідемії дає ВООЗ годуючим мамам?

Заходи гігієни і профілактики при годуванні дитини

Європейське агентство з безпеки продуктів харчування (EFSA) підтверджує, що в даний час немає доказів того, що їжа є джерелом або шляхом передачі коронавіруса1. Для безпечного приготування дитячого харчування завжди починайте з миття рук.

 • При зціджуванні грудного молока ручним або електричним молоковідсмоктувачем мама повинна вимити руки перед тим, як доторкнутися до будь-якої частини насоса або пляшечки, і слідувати рекомендаціям для правильного очищення після кожного використання.
 • При штучному вигодовуванні рекомендуємо завжди дотримуватися гігієни і правил розведення дитячої суміші. Ви можете знайти цю інформацію у статті нашого експерта: «Як годувати з пляшечки».
 • Для збереження здоров'я вашого малюка, будь ласка, також дотримуйтесь правил зберігання молочної суміші та дитячого харчування (завантажити пам'ятку).

Як пережити стрес в сім'ї на карантині

Стрес під час карантину на всіх впливає по-різному. Стів Йорденс, професор психології Університету Торонто, говорить, що стрес під час режиму самоізоляції неминучий, але їм можна керувати

Детальніше про те, як впоратися з тривогою під час ізоляції і підтримати своє психічне здоров'я в стресовій ситуації, а також про способи збереження позитивного сімейного мислення і взаємозв'язок батьків і дітей Стів розповів в своїх інтерв'ю..

 

Інформація опублікована: 31 березня 2020 року.

Інформація опублікована: 24 квітень 2020 року.

Якщо у вас є запитання щодо коронавірусу, то отримати відповіді ви можете за телефоном єдиної офіційної гарячої лінії з питань COVID-19 в Україні: 0 (800) 505-840 або 0 (800) 505-201

Задати питання по дитячому харчуванню МАМАКО® ви можете на сайті в розділі «Зворотній зв'язок».

 

Джерела:

1 https://www.efsa.europa.eu/en/news/coronavirus-no-evidence-food-source-or-transmission-route