0 (800) 303-038
з 10.00 до 18.00 (будні) по Києву
UA

Україна
м. Херсон

Некряч Вікторія Анатоліївна

лікар-неонатолог, консультант з грудного вигодовування,

2013 року закінчила Запорізький державний медичний університет (ЗДМУ), проходила інтернатуру з неонатології в медустановах Симферополя та Дніпра. Член Асоціації неонатологів України.

Працювала у пологових залах, відділенні спільного перебування матері та дитини, палаті інтенсивної терапії новонароджених пологового будинку у Херсоні. Допомагаю мамам у всіх питаннях, що стосуються новонародженої дитини: від реанімації та догляду за недоношеним малюком до періоду адаптації, грудного вигодовування та щеплень.

Не припиняю підвищувати рівень своїх знань, поділяю ідеї доказової медицини. Виступаю на радіо та публікую статті у періодичних виданнях. З метою підвищення освіченості батьків та популяризації доказової неонатології та педіатрії почала вести медичний блог. Входжу до рейтингу «Топ-лікар — 2019» південного регіону України. Власниця титулу "Мама року" у номінації «Медикал мама».

2020 року народила доньку, і тепер ми разом практикуємо неонатологію. Стала мамою, у якої все виходить з першого разу, і особистим досвідом з іншими.

Як налагодити вигодовування дитини відразу після пологів

Перші два тижні з дня народження малюка - критичний період для становлення лактації. Як налагодити грудне вигодовування після пологів і що робити, якщо не все йде гладко? Розповідаємо про годування грудьми в пологовому будинку і вдома, банк грудного молока і дитячої суміші в якості догодовування новонародженої дитини. Експертною думкою на цю тему з численними глядачами прямого ефіру MAMAKO® в «Інстаграмі» поділилася лікар-неонатолог, консультант з грудного вигодовування Вікторія Анатоліївна Некряч.

Імунітет дитини на грудному вигодовуванні

Грудне молоко містить імунні компоненти, яких немає ні в одній дитячій суміші. Але чи можуть ці чарівні речовини підвищити імунітет новонародженої дитини чи малюка потрібно загартовувати і додатково давати йому вітаміни, БАДи? А може, вітаміни досить приймати мамі, що годує? Відповіді дізнаємося у лікаря-неонатолога, консультанта з грудного вигодовування Вікторії Анатоліївни Некряч.

До якого віку потрібно годувати малюка сумішшю?

До якого віку потрібно годувати дитину сумішшю? Чи залишати суміш на ніч? Чи небезпечне тривале годування з пляшечки? Відповіді на ці питання залежать від конкретних ситуацій. Розглянемо їх і розберемося, як правильно завершувати штучне вигодовування, як скорочувати кількість суміші і як переводити малюка на загальний стіл. Наш експерт - лікар-неонатолог, консультант з грудного вигодовування Вікторія Анатоліївна Некряч.