0 (800) 303-038
з 10.00 до 18.00 (будні) по Києву
UA

Канада
м. Торонто

Стів Йорденс

професор, викладач Університету Торонто Скарборо і директор Лабораторії передових освітніх технологій
м. Торонто

Я є професором і викладаю вступний курс психології в Університеті Торонто Скарборо з 1995 року. Також займаюся дослідженнями свідомого і несвідомого, пам'яті і ефективного використання освітніх технологій більше 30 років.

Крім того, я член Ради з контролю якості вищої освіти провінції Онтаріо, Канада, і редакційної колегії міжнародного наукового журналу Noetica.

Регулярно виступаю на наукових конференціях, отримуючи високу оцінку доповідей. Мої дослідження покращують якість життя людей з проблемами в навчанні і пацієнтів з хворобою Альцгеймера. За результатами цих досліджень були опубліковані десятки статей на тему пам'яті, свідомості і уваги. Я отримав нагороду за виключно важливі дослідження, а також безліч нагород як викладач, включаючи Президентську нагороду і Національний приз за інновації в галузі технологій - присуджений за розробку онлайн-платформи, яка дозволяє розвинути критичне мислення і комунікативні навички.

Крім перерахованого, я є TEDx-спікером, викладачем психології на безкоштовній платформі дистанційного навчання Coursera і медіаекспертом в області психології (національне телебачення, газети, онлайн-портали).

Як настрій мами впливає на стан дитини

Стрес під час карантину на всіх впливає по-різному, але на благополуччі маленької дитини особливо сильно може позначитися поведінка мами. Стів Йорденс, професор психології Університету Торонто, розповів про взаємозв'язок батьків та дітей в стресовій ситуації і способи збереження позитивного сімейного мислення.

Як пережити стрес в сім'ї на карантині

Через триваючу пандемію COVID-19 все більше людей в усьому світі сидять вдома під замком. Один, другий, третій тиждень. Що далі? Стів Йорденс, професор психології Університета Торонто, говорить, що стрес під час карантину неминучий, але ним можна керувати. Обговорюємо, як впоратися з тривогою під час ізоляції і підтримати своє психічне здоров'я, особливо коли в сім'ї ростуть новонароджені і малюки.