Щелкунова Валерія Максимівна

Expert image
Image

Іспанія
м. Аліканте

неонатолог-реаніматолог, спеціаліст з дитячого медичного масажу, блогер, засновник онлайн-школи для мам Hellobaby_school

Закінчила Північно-Західний державний медичний університет імені І. І. Мечникова за спеціальністю «Лікувальна справа» із червоним дипломом. Після закінчення університету вирішила продовжити навчання з педіатричної спеціальності. Успішно закінчила ординатуру у Санкт-Петербурзькому державному педіатричному університеті за спеціальністю «Неонатологія». Потім пройшла курс професійної перепідготовки за спеціальністю "Медичний масаж" у Першому Санкт-Петербурзькому медичному університеті імені академіка І. П. Павлова. За час навчання відвідала стажування у п'яти європейських країнах. Останнє стажування проходило у Великій Британії в University of Nottingham. Західні колеги ділилися своїм досвідом у питаннях виходжування недоношених малюків, догляду за немовлятами, профілактики та лікування різних захворювань.

Закінчивши ординатуру, працювала в одному з пологових будинків Санкт-Петербурга. Працювала там недовго, оскільки влітку 2019 року переїхала із родиною до сонячної Іспанії. Після переїзду працювала лікарем загальної практики у приватному медичному центрі. У 2020 році розпочала навчання у магістратурі з медичної спеціальності в Miguel Hernandez University of Elche.

Я є членом авторитетних педіатричних асоціацій: European pediatric association, Asociación Española de Pediatría. Отримую безперервну медичну освіту.

2017 року стала мамою чудового хлопчика. Ідея створення блогу прийшла разом із народженням сина, адже з появою малюка питання в голові у мами множаться в геометричній прогресії. 2021 року стала мамою вдруге. Разом із донькою на світ з'явилася онлайн-школа для мам, де перший курс був присвячений саме вагітним жінкам.

Вважаю важливим розповідати мамам актуальну, а головне, перевірену інформацію про малюків. Зараз в інтернеті можна зустріти безліч суперечливих порад, у яких дуже складно розібратися. Я є прихильником доказової медицини, тому вважаю своїм обов'язком її транслювати.

неонатолог-реаніматолог, спеціаліст з дитячого медичного масажу, блогер, засновник онлайн-школи для мам Hellobaby_school
Статті експерта
Вгору