0 (800) 303-038
з 10.00 до 18.00 (будні) по Києву
UA

Україна
м. Одеса

Швець Тетяна Володимирівна

лікар-педіатр вищої категорії

Одеський медичний інститут ім. Н. І. Пирогова (тепер ОНМУ) закінчила далекого 1994 року, тому досвід чималий.

Цікавлюся сучасними поглядами на медицину та, як кожен лікар, продовжую постійно вчитися, проходити сертифікацію. Крім проблем із дитячим здоров'ям, вивчаю все, що пов'язане з харчуванням дітей: гастроентерологію, нутриціологію, імунологію, алергологію. Пройшла навчання у НДІ харчування РАМН, прослухавши курс здорового харчування.

Займаюся приватною практикою в галузі педіатрії, даю консультації вагітним і жінкам, що годують, з питань лактації та харчування. Спеціально для молодих мам створила школу «Крихітка» та блог про дітей. Намагаюся донести до слухачів найголовніше, пояснити причини, закономірності подій. Не здогадки і міфи, а те, що вивчено та доведено, щоб батьки мали чітке уявлення про стан здоров'я дитини.

Яку дитячу суміш вибрати при коліках у малюка

Малюк нервує, кричить, погано спить - можливо, це коліки. Щоб зрозуміти, як допомогти дитині і яку суміш вибрати при коліках, необхідно з'ясувати природу цього процесу. Про симптоми колік, види сумішей від колік і ознаки того, що організм немовляти добре сприймає суміш, розповідає лікар-педіатр вищої категорії і керівник школи молодих мам Тетяна Володимирівна Швець.

У яких випадках потрібно допоювати малюка і чим

У першому півріччі харчування дитини повністю складається з грудного молока або молочної суміші. Але чи достатньо цього, щоб малюк втамував спрагу? Коли можна допоювати малюка і чи потрібна додаткова рідина за спекотної погоди, розповідає лікар-педіатр вищої категорії і керівник школи молодих мам Тетяна Володимирівна Швець.

Закреп після прикорму: що робити?

Закреп у дитини після введення прикорму відображає реакцію травної системи на нові продукти. Чи потрібно припиняти давати дитині їжу, яка викликала закреп, які продукти поліпшать травлення і що робити, щоб закреп не повернувся, - першочергові питання, які варто обговорити з лікарем. Ми зробили це в бесіді з лікарем-педіатром вищої категорії і керівником школи молодих мам Тетяною Володимирівною Швець.