0 (800) 303-038
з 10.00 до 18.00 (будні) по Києву
UA

Наші експерти

Що таке олігосахариди грудного молока і в чому їх користь

Здоров'я шлунково-кишкового тракту і імунітет немовлят тісно пов'язані з олігосахаридами грудного молока, особливо з 2'-FL. Вони мають здатність виводити деякі шкідливі бактерії з організму і покращувати кишкову мікрофлору, допомагаючи поки ще слабкій імунній системі дитини. Як це відбувається, розповіла лікар-неонатолог з Іспанії Валерія Максимівна Щелкунова.

Грудне годування і стрес

Мами, які постійно відчувають стрес, можуть рано відлучати дитину від грудей. Як стрес впливає на грудне вигодовування, що відбувається з молоком і як малюк часом реагує на тривожність мами, розповіла лікар-неонатолог з Іспанії Валерія Максимівна Щелкунова.

Особливості імунної системи новонароджених

Імунітет дитини починає формуватися ще до її народження. Що впливає на цей процес і які критичні етапи переживає імунна система в своєму розвитку до року, а також яку суміш вибрати, щоб підтримати становлення імунітету у дитини-штучника, - про це та багато інше ми поговорили з нашим постійним експертом, лікарем-педіатром і дитячим пульмонологом Катериною Олександрівною Яновської.

Чим корисне грудне молоко для дитини

Мами знають, що користь грудного молока для дитини особлива, але не завжди знають, чим саме корисні його компоненти. Як вони впливають на дитяче здоров'я, чому навіть в одне і те ж годування дитина отримує різне молоко ... Розуміння поживної цінності грудного молока багато в чому визначає і вибір його замінників. Поговоримо про переваги грудного молока, вигодовування грудьми після року і відлучення від них до півтора років з неонатологом Валерією Максимівною Щелкуновою.

Вагітність і коронавірус

В Ухані медики підтвердили кілька випадків неонатальної коронавірусної інфекції. Чи означає це, що вагітні в особливій групі ризику, або коронавірус і вагітність сумісні і можна народити здорову дитину при вірусних симптомах у мами?

Як вибрати молоковідсмоктувач?

Годування грудьми – дивовижний і захоплюючий процес, продуманий природою до найдрібніших деталей. Малюк народжується – і для нього з'являється ідеально збалансована їжа потрібної температури і консистенції. У сучасному світі молодим мамам нерідко доводиться зціджувати молоко. Про те, як правильно вибрати молоковідсмоктувач, читайте в нашій статті.