0 (800) 303-038
з 10.00 до 18.00 (будні) по Києву
UA

Наші експерти

Грудне годування і стрес

Мами, які постійно відчувають стрес, можуть рано відлучати дитину від грудей. Як стрес впливає на грудне вигодовування, що відбувається з молоком і як малюк часом реагує на тривожність мами, розповіла лікар-неонатолог з Іспанії Валерія Максимівна Щелкунова.

Особливості імунної системи новонароджених

Імунітет дитини починає формуватися ще до її народження. Що впливає на цей процес і які критичні етапи переживає імунна система в своєму розвитку до року, а також яку суміш вибрати, щоб підтримати становлення імунітету у дитини-штучника

Чим корисне грудне молоко для дитини

Мами знають, що користь грудного молока для дитини особлива, але не завжди знають, чим саме корисні його компоненти. Як вони впливають на дитяче здоров'я, чому навіть в одне і те ж годування дитина отримує різне молоко... Розуміння поживної цінності грудного молока багато в чому визначає і вибір його замінників. Поговоримо про переваги грудного молока, вигодовування грудьми після року і відлучення від них до півтора років.

Вагітність і коронавірус

В Ухані медики підтвердили кілька випадків неонатальної коронавірусної інфекції. Чи означає це, що вагітні в особливій групі ризику, або коронавірус і вагітність сумісні і можна народити здорову дитину при вірусних симптомах у мами?

Як вибрати молоковідсмоктувач?

Годування грудьми – дивовижний і захоплюючий процес, продуманий природою до найдрібніших деталей. Малюк народжується – і для нього з'являється ідеально збалансована їжа потрібної температури і консистенції. У сучасному світі молодим мамам нерідко доводиться зціджувати молоко. Про те, як правильно вибрати молоковідсмоктувач, читайте в нашій статті.