0 (800) 303-038
з 10.00 до 18.00 (будні) по Києву
UA

Експерт МАМАКО®

Експерти MAMAKO® — це професійна команда лікарів та фахівців у різних галузях дитячого здоров'я та харчування. У своїх статтях ми даємо необмежену кількість відповідей на важливі питання батьків про те, чим і як годувати новонароджених та малюків.

Годувати дітей легко... Так не сказав жоден батько. У мам і тат дійсно безліч турбот. Ми тут, щоб підтримати вас.

У своїх експертних думках ми дотримуємося власного досвіду та рекомендацій щодо догляду та харчування дітей, які представлені у рекомендаціях ВООЗ та вимогах технічних регламентів, а також у визнаних посібниках для лікарів. Особливу увагу приділяємо досвіду вітчизняних та зарубіжних вчених, які присвятили своє життя вивченню користі козиного молока, у тому числі у складі адаптованих дитячих сумішей та продуктів прикорму.

У чому можна зберігати зціджене грудне молоко

Зціджене молоко за поживністю точно таке ж, як і молоко, яке малюк відразу отримує з грудей. І перший крок у створенні свого банку молока - організація його правильного зберігання. Сьогодні ми розберемо, як правильно зберігати грудне молоко.

Вибираємо пляшечки для немовля

Скляні та пластикові, з анатомічної соскою і антиколіковою системою – вибір пляшечок для годування малюків величезний. Відповідь на запитання, як вибрати дитячу пляшечку, визначають потреби малюка і завдання мами.

Як вибрати молоковідсмоктувач?

Годування грудьми – дивовижний і захоплюючий процес, продуманий природою до найдрібніших деталей. Малюк народжується – і для нього з'являється ідеально збалансована їжа потрібної температури і консистенції. У сучасному світі молодим мамам нерідко доводиться зціджувати молоко. Про те, як правильно вибрати молоковідсмоктувач, читайте в нашій статті.