0 (800) 303-038
з 10.00 до 18.00 (будні) по Києву
UA

Наші експерти

Користь дитячої рисової каші для малюка

Дитячі каші без глютену - основа прикорму, їх немовлята куштують першими після грудного молока і молочної суміші. Серед злаків найбільш популярні рис і гречка. Рис особливо, і перш за все тому, що він добре впливає на травлення. Яка користь рисової каші на козиному молоці, як поліпшити смак каші на воді і яку кашу краще вибрати, домашню або куплену в магазині, розповість лікар-неонатолог, консультант з грудного вигодовування Вікторія Анатоліївна Некряч.

Що таке рефлюкс у немовляти

Що таке рефлюкс у немовляти, - коли це природний стан, а коли ознака серйозного порушення в організмі. Що корисно для дитини з рефлюксом, які питання, пов'язані з безпекою, батьки повинні тримати в фокусі уваги і коли звернутися до лікаря, розповість наш постійний експерт, лікар-неонатолог і консультант з грудного вигодовування Вікторія Анатоліївна Некряч.

У яких випадках потрібно допоювати малюка і чим

У першому півріччі харчування дитини повністю складається з грудного молока або молочної суміші. Але чи достатньо цього, щоб малюк втамував спрагу? Коли можна допоювати малюка і чи потрібна додаткова рідина за спекотної погоди, розповідає лікар-педіатр вищої категорії і керівник школи молодих мам Тетяна Володимирівна Швець.

Як налагодити апетит і збільшити вагу дитини

Що робити, якщо дитина погано набирає вагу на грудному або штучному вигодовуванні і маса її тіла не відповідає стандарту? Професійними знаннями ділиться д. м. н., лікар-педіатр вищої категорії, завідувач кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО Ольга Анатоліївна Цодікова.

Закреп після прикорму: що робити?

Закреп у дитини після введення прикорму відображає реакцію травної системи на нові продукти. Чи потрібно припиняти давати дитині їжу, яка викликала закреп, які продукти поліпшать травлення і що робити, щоб закреп не повернувся, - першочергові питання, які варто обговорити з лікарем. Ми зробили це в бесіді з лікарем-педіатром вищої категорії і керівником школи молодих мам Тетяною Володимирівною Швець.

Як правильно розводити дитячу суміш

Рекомендації, як правильно розводити суміш, завжди можна знайти на пакуванні. Зі статті ви дізнаєтеся більше про воду для приготування харчування, про те, як визначити обсяг суміші на одну порцію в різному віці і температуру рідини для годування, а також про деякі важливі умови розведення і зберігання готової молочної суміші.

Коли можна вводити в раціон немовля сир

Щоб в перший раз дати дитині сир, педіатр повинен знати вік малюка і визначити об'єм порції. У деяких ситуаціях лікар може обмежити вживання продукту або навіть виключити прикорм сиром. Коли вводити сир в прикорм і який саме, щоб він не нашкодив малюкові.

Каші на козиному молоці

У схемі підготовки дитини до загального столу каші зазначені з чотирьох-шести місяців, а до року зернове меню стає досить різноманітним. Які види дитячих каш існують, яке місце серед них займають дитячі каші на козиному молоці, а також як вибрати першу кашу дитині.

В якому порядку вводити овочі в прикорм

Як додати овочеве пюре до грудного молока або суміші? Це, здавалося б, просте питання змушує задуматися багатьох батьків. Щоб ви і ваш малюк почали новий етап харчування без пригод, введення овочів в прикорм має йти поетапно, відповідати жувальній активності та травній здатності дитини.

Дитина погано їсть прикорм

«Малоїжки» і «нехочухи» можуть проявити свій характер вже на етапі введення прикорму. Розбираємося, як цього не допустити і що все-таки можна зробити, якщо дитина погано їсть прикорм.

Як правильно організувати харчування малюка

Кожна мама прагне, щоб її дитина не страждала відсутністю апетиту, вживала багату на корисні речовини їжу, добре додавала у вазі. Досягти цього нескладно, якщо організувати дитяче харчування правильно.